Ehkki tänapäeval soetatakse üha rohkem tooteid interneti teel, sealhulgas sisustustooteid, on voodi ja madrats asjad, mis tuleks enne ostmist siiski omal nahal järele proovida. Mõlemad on magamise seisukohast üliolulised ja kui siin midagi valesti läheb, on uni pikaks ajaks rikutud. Et sul oleks lihtsam lõputuna näivas voodite ja madratsite virrvarris orienteeruda ja kaupluses enda jaoks sobivaimad tooted välja valida, on kodumaine mööblitootja Rave Mööbel loonud Hea une ABC: kõik voodid ja madratsid jagunevad neile iseloomulike omaduste alusel kas A-, B- või C-sarja toodeteks. Kui tead oma eelistusi ja tunned Hea une ABC-d, on õige magamisaseme valik lihtsamast lihtsam!

A - taskukohane ase

A-sarja tooted on inimesele, kes vajab kvaliteetset ja vastupidavat magamisaset, mis oleks samas taskukohane. Selle sarja madratsites ja kušettides on kasutatud klassikalist bonnell-tüüpi vedrustust, kus üksikud vedrud on asetatud ridadesse ja ühendatud spiraalse traadiga. Sarja kuulub ka jenkivoodi ja erinevad kušetid, muuhulgas spetsiaalne topeltvedrustusega kušett. Viimane sobib eriti hästi suurema kehakaaluga inimesele, kuna alumine lisavedrustus aitab koormust ühtlasemalt jaotada. Samal ajal on kušetid väga vastupidavad nende tugeva puitraami tõttu.
A-sarja magamisasemete vooderduses on kasutatud nii puuvillavilti kui lambavilla. Kahepoolsete madratsite pehmem pool sisaldab ka poroloonikihti, mis annab sellele mõnusa vetruvuse. Eriliselt pehme aseme hindajatele on sarjas saadaval ka kaks eri paksusega poroloontäidisega kattemadratsit.

B - mõnus ja mugav ase

Kui hindad voodi puhul eelkõige mugavust ja praktilisust, sobivad sulle hästi B-sarja tooted. Selle sarja madratsites ja kušettides on kasutatud pocket-vedrustust, kus kõik vedrud on pakitud eraldi riidest kotikestesse ja toimivad üksteisest sõltumata. Selline ergonoomiline vedrusüsteem jäljendab magaja kehakuju, pakkudes kogu kehale maksimaalset tuge.
Sarnaselt A-sarja toodetele on ka B-sarja madratsid, kušetid ja jenkivoodid vooderdatud puuvillavildi, lambavilla ja porolooniga. Eriomadusena saab vedrustuse puhul valida kolme erineva pehmusastme (keskmine, jäik, eriti jäik) vahel ja kattemadratsid on saadaval tervelt nelja erineva täidisega. Kušettide seas on nii topeltvedrustuse kui pesukastiga mudelid. Sellise laia valiku puhul leiab igaüks endale sobiva voodikomplekti!

C - luksuslik ase

Kui pöörad suurt rõhku kodu sisekujundusele ja vajad efektset voodit, mis oleks samas kuninglikult mugav, leiad endale sobiva magamisaseme C-sarja toodete seast. Selle sarja kušettide, jenkivoodi, madratsite ja kattemadratsite puhul saad ise valida, missugust mööblikangast iga eseme külgedel kasutada. Lisaks saad soovi korral soetada juurde enda valitud kangaga kaetud voodipeatsi, peapadjad, pesukasti, seeliku või dekoratiivpadjad. Erinevaid kombineerimisvõimalusi on väga palju, nii et sobiva magamisaseme leiab nii klassikalise kui modernse interjööri jaoks.
Sarjas on lisaks pocket-vedrustusele sadaval ka multipocket-vedrustus, kus vedrusid on ruutmeetril kaks korda rohkem. Selline vedrutüüp toestab keha veelgi paremini, vähendades lihaspingeid ning andes tõeliselt mõnusa ja sügava une.

Kuningliku pehmuse nimel on C-sarja madratsites kasutatud loodusliku kautšuki baasil toodetud latekskihti, mis laseb kuumal ajal kehal paremini hingata. Külmemal perioodil saad aga madratsi teistpidi keerata ja nautida puu- ja lambavillakihi poolt pakutavat soojust.

Hea une Boonus - voodiraam Baron

Hea une ABC toodete hulka kuulub ka voodiraam Baron, mis on välja töötatud spetsiaalselt selle sarja madratsitele.  Kui oled välja valinud mõne ülalkirjeldatud madratsitest, aga sul oleks vaja ka voodit kui sellist (teisisõnu - voodiraami), siis selleks sobib suurepäraselt Baron. Stiilne voodiraam sobib nii A-, B- kui C-sarja madratsitele ning on saadaval kolmes laiuses: 135 cm (120 cm laiusele madratsile), 175 cm (160 cm laiusele madratsile) ja 195 cm (180 cm laiusele madratsile). Baroni teeb eriliseks suur kattematerjalide valik, samuti võimalus valida nii nööpidega kui nööpideta voodipeatsi vahel. Tegemist on väga hea variandiga, kui otsid eksklusiivse välimusega voodiraami, mis oleks samas taskukohase hinnaga.
Tutvu kõikide Hea une ABC toodetega ja nende materjalidega lähemalt siin või külasta Rave Mööbel kauplust Järve keskuses.