Ilmade jahenedes otsivad paljud kapist välja pleedi, mille all diivanil mõnusasti kerra tõmmata. Sageli leidub kodus lausa mitu tekikest. Sa ei pea piirduma ainult ühe pleediga diivanil – võid kasutada neid kõiki, et anda oma kodule mõnusalt pehme ilme. Siit leiad mõned  ideed, kuidas pleedi abil sisekujundust värvikamaks muuta.

Paiguta pleed voodi jalutsisse

Kokkuvolditud ja voodi jalutsisse asetatud pleed annab magamistoale tõeliselt luksusliku väljanägemise. Kui soovid, et sinu magamistuba sarnaneks kallile hotellitoale, on voodile paigutatud pleed igati sobilik detail.

Kasuta pleedi lapse voodi kattena

Pleed sobib hästi ka lastetuppa. Üks keskmine pleed on täpselt paraja suurusega, et sobida lapse voodi katteks. Hea variant neile, kelle jaoks tavalised lastevoodikatted tunduvad liiga lääged.
https://www.pinterest.com/pin/810155420437563623/

Vooderda pleediga söögitool

See on eriti teretulnud idee, kui oled väsinud istumast kõvadel söögitoolidel. Viska pleed elegantselt toolileenile ja vali hiljem, kas soovid sellega istumisalust pehmendada või end niisama natuke soojendada. Hubase välikohviku efekt on mõnusaks boonuseks.
https://www.pinterest.com/pin/17873729750377296/

Aseta pleed esikupingile pehmenduseks

Väga paljudes esikutes võib kohata pingikest, millele saab kingi jalga pannes toetuda või niisama hetkeks puhata. Kui sinugi kodus leidub selline pingike, mis on juhtumisi polsterdamata, sobib istumisaluse pehmendamiseks väga hästi ka kokkupandud pleed.
https://www.pinterest.com/pin/54113633002824809/ 
 

Soojusta pleediga lemmiku pesa

Ka meie lemmikutele kulub sügistalvisel ajal ära natuke lisasoojust. Kui sul on mõni pleed, millest sul väga kahju pole, ent mis on siiski piisavalt nägus, võid sellega julgelt oma lemmiku pesa vooderdada. Loomake on sulle tänulik ning ka tema puhkekoht näeb kohe palju stiilsem välja.