Kas oled kuulnud ütlust "see, mis kõlbab kõigeks, ei kõlba tegelikult mitte millekski"? Paraku laieneb väljend sageli ka diivanvooditele: on üpris raske leida mudelit, millel on ühtviisi hea istuda ja magada ning mida on kerge lahti teha ja kokku panna. Eesti mööblitootja Rave Mööbel diivanvoodite sari Easybeds aga esitab vanale ütlusele korraliku väljakutse - need mööbliesemed on loodud just selleks, et pakkuda parimat kasutusmugavust ja mõnusat aset nii päeval kui öösel.

Easybeds - Hea istuda! Hea avada! Hea magada!          

"Easy", mis tähendab tõlkes lihtsat või kerget, on just õige sõna iseloomustamaks neid diivanvoodeid. Toodete väljatöötamisel on pööratud erilist rõhku kasutajasõbralikkusele - voodi lahtitegemine ei nõua peaaegu üldse jõudu ning ka vajaminevate liigutuste arv on minimaalne. Paljud Easybeds sarja diivanvoodid avanevad vaid ühe tõmbega. Seejuures ei pea diivanit sugugi juppideks lahti võtma: äärmisel juhul tuleb eemaldada vaid seljapadjad ja sedagi mitte kõikide mudelite puhul.

Easybeds sarjas on eri tüüpe diivanvoodeid, et igaüks leiaks endale sobiva nii disaini, voodimehhanismi kui hinnaklassi poolest. Valida saab ka pesukastiga ja pesukastita toodete vahel.
  • Ramona diivanvoodid on puitkarkassiga ning imelihtsalt avatavad ja kokkupandavad. Voodi lahtitegemisega saab hakkama isegi laps, samuti vanem inimene - diivani alumist osa tuleb vaid õrnalt enda poole tõmmata ja voodi avaneb justkui iseenesest. Peale lihtsa käsitsemise iseloomustab Ramona diivanvoodeid ka soodsam hind. 
Diivanvoodi Ramona avamine on jõukohane isegi lapsele.
  • Cozy, Move, Easy ja Rest diivanvoodid on metallkarkassiga, mis talub ka kõige suuremat koormust, sealhulgas hüppamist (aktuaalne lastega peredes). Iga diivanvoodi koosseisu kuulub madrats, nii et lahtivõetud ase ei jää mugavuselt alla isegi tavalisele voodile. Voodimehhanismi avamine nõuab küll natuke rohkem jõudu, ent ühest tõmbest piisab, et lahti tuleks kogu voodi koos madratsiga. Sinul jääb üle vaid laotada voodile lina ja täisväärtuslik magamisase ongi valmis. 
Diivanvoodi Cozy on avatuna sama mugav kui tavaline voodi.

Sobiva diivanvoodi valimine

Easybeds diivanvoodite valikuga saad tutvuda Rave Mööbel kodulehel või kaupluses Järve Keskuses. Kui jääd ise sobiva toote leidmisega hätta, saad küsida abi sõbralikult klienditeenindajalt!