Muusikasõbrad väljendavad oma kirge lemmikmuusikastiili vastu sageli riietuse kaudu. Rokkarid kipuvad eelistama musta riietust, räpisõbrad suuri nokamütse, gootid kõrgeid tanksaapaid jne. Oma muusikaarmastust saab aga kasutada ka koduse interjööri isikupärastamiseks. Siit leiad mõned ideed, kuidas sisustada kodu muusikalises võtmes.

1. Riputa seinale vana pill

Ehk seisab sinu kodus mõni katkine muusikainstrument mida sa ei raatsi ka ära visata? Riputa see pill hoopis seinale, et see muutuks kasutust esemest omanäoliseks dekoelemendiks.
https://www.pinterest.com/pin/116389971589854567

2. Kleebi seina noodimustriga tapeet

Noodimustriga tapeet on igas mõttes mänguline. Sellel põhjusel sobib nootidega motiiv eriti hästi lastetuppa.
https://www.pinterest.com/pin/471611392202621205/

3. Lase särada stiilsel vinüülimängijal

Paljude melomaanide arvates on vinüülplaadilt tulev heli puhtam ja kuidagi loomulikum. Kui sinu kodus juba on vinüülimängija, tõsta see sisekujunduses julgelt esiplaanile. Kui mitte, võid täiesti õigustatult kaaluda selle ostmist, sest lisaks interjööri kaunistamisele rõõmustab see kindlasti ka sinu kõrvu.

4. Riputa seinale lemmikartistide plakatid

See nooruslikult julge lahendus toob nii mõnelegi meelde aastatetagused pöörased seiklused. Samas, kes ütleb, et vanemas eas peab elu olema igav?

5. Vali stiilsed kõlarid

Tänapäeval on saadaval väga vingeid disainkõlareid. Ära suhtu kõlaritesse kui järjekordsesse tarbeostu, vaid vali sellised, mis on interjööri ehteks. Kõlaritel, mille disainile on rõhku pandud, on enamasti ka parem helikvaliteet.